"Nie warto kolekcjonować nieporozumień,
tylko dziwne trafy, zaskakujące przypadki i spotkania;
to ich wartość będzie rosła."
Lars Saabye Christensen ('Jubel')
Na dzień dzisiejszy nie znaleźliśmy innego cytatu, który mówi o kolekcjonowaniu. Jeśli gdzieś trafimy na coś bardziej odpowiedniego, to tu wrzucimy.
Jesteśmy małymi zbieraczami różnych rzeczy. Przeważnie są one związane z podróżami.
Puzzle:
⬆️ Kliknij w obrazek aby przejść do postów o tematyce związanej z puzzlami.
Magnesy:
Widokówki czy pocztówki (jak kto woli):
Kubeczki i szklaneczki :
Figurki z Kinder Niespodzianki (i nie tylko):
Aniołki:
Słoniki:
Edi jeszcze ma cudną kolekcję kolczyków:
>> POST W CIĄGŁEJ AKTUALIZACJI <<

No przyznam, że spora kolekcja!Bardzo podobają mi się magnesy!
OdpowiedzUsuńGosiu dziękujemy za ciepłe słowa i pozdrawiamy serdecznie.
UsuńJa zaczęłam od kilku lat też kolekcjonować magnesy i widokówki :)
OdpowiedzUsuńalleve super, wymiana adresów :D ? Chętnie coś Tobie wyślę.
UsuńPrawdziwi z was kolekcjonerzy :) Ja kolekcjonuję tylko książki i paletki do makijażu xD
OdpowiedzUsuńTeż pięknie :) Na pewno masz nie małe zbiory.
Usuń