KOLEKCJE


"Nie warto kolekcjonować nieporozumień,
tylko dziwne trafy, zaskakujące przypadki i spotkania;
to ich wartość będzie rosła."
Lars Saabye Christensen ('Jubel')

Na dzień dzisiejszy nie znaleźliśmy innego cytatu, który mówi o kolekcjonowaniu. Jeśli gdzieś trafimy na coś bardziej odpowiedniego, to tu wrzucimy.
Jesteśmy małymi zbieraczami różnych rzeczy. Przeważnie są one związane z podróżami.

Puzzle:
⬆️ Kliknij w obrazek aby przejść do postów o tematyce związanej z puzzlami.

Magnesy:

Widokówki czy pocztówki (jak kto woli):

Kubeczki i szklaneczki :

Figurki z Kinder Niespodzianki (i nie tylko):

Aniołki:

Słoniki:

Edi jeszcze ma cudną kolekcję kolczyków:

>> POST W CIĄGŁEJ AKTUALIZACJI <<

6 komentarzy:

  1. No przyznam, że spora kolekcja!Bardzo podobają mi się magnesy!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gosiu dziękujemy za ciepłe słowa i pozdrawiamy serdecznie.

      Usuń
  2. Ja zaczęłam od kilku lat też kolekcjonować magnesy i widokówki :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. alleve super, wymiana adresów :D ? Chętnie coś Tobie wyślę.

      Usuń
  3. Prawdziwi z was kolekcjonerzy :) Ja kolekcjonuję tylko książki i paletki do makijażu xD

    OdpowiedzUsuń

Podziękować Wam chcemy.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Za każdy komentarz i polubienie bloga - FP - IG.

W ramach możliwości staramy się odpowiadać na każdy zamieszczony przez Was komentarz oraz odwiedzać blogi.

Staramy się prowadzić blog regularnie i zamieszczać posty 2 RAZY w tygodniu. Dniami publikacji są: WTOREK i PIĄTEK o godzinie 5:00.

******
Blog nie jest blogiem sponsorowanym. Jeśli widnieją na nim banery (a widnieją), oznacza to, że My polecamy dane Biura Podróży (i nie tylko) z dobrej naszej woli. Jeśli coś w tym zakresie się zmieni (w co wątpimy), napiszemy. To samo będzie dotyczyło poszczególnych prezentacji rzeczy lub miejsca w utworzonym poście. Po więcej zapraszamy na blogową Politykę Prywatności .

Edi.Marco. Voyager